Reel Gems Slots – České Casino Online

ReelGems Reel Slots

Hrát za peníze

Reel Gems Reel Slots

Reel Gems od Microgaming je pětikotoučový neprogresivní online výherní automat, který je plný zářících drahokamů. Nabízí hráčům neuvěřitelných 243 cest k vítězství a navíc trochu pomoci díky bodových symbolů, divokých karet, násobkům a roztočeními zdarma. K dispozici je také funkce znovu protočení, která umožňuje otáčet libovolný kotouč podle vašeho výběru.

Hlavní jackpot ve hře by neměl být zesměšňován – má velmi slušných 40.000 mincí. Rozsah sázení se pohybuje od 0,25 do 125,00, a můžete hrát s deseti mincemi na linii, což je chytrý výběr hry pro střední až po špičkové hráče. Během volného protočení je tu také možnost dostat pod ruku až 120.000 mincí.

Tématem Reel Gems jsou drahokamy, ale spíše než použití vysoce energické hudby, Microgaming zvolil pro některé velmi uklidňující klavírní doprovod, což dodalo tomuto naleštěnému slotu velmi uvolněnou atmosféru. Na pozadí je sytě modrá barva, která pomáhá symbolům velmi zřetelně vystupovat. Mince, sázka a tlačítka rotace jsou také vystupující do popředí díky zlaté barvě spodního herního panelu. A určitě si nenecháte ujít nabídku funkce znovu protočení, která svítí až na všech pěti válcích v jasně růžové po každém protočení.

ReelGems Recenze

Shrnutí

Jeden z nejlepších výherní automaty k dispozici.

ReelGems Reel Slots

Author: Carl Nelson